آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

 آموزش زبان انگلیسی یکی از مهمترین دغدغه های هر فردی در روزگار کنونی محسوب می گردد. افراد مختلف فارغ ازهر شغل و سن و جنسیت به شدت به آموزش زبان انگلیسی روی آورده اند و برای پیشرفت در کسب و کار خود، تحصیلات و ... به سرعت در حال یادگیری زبان انگلیسی می باشند. آموزشگاه پیام دیپلمات شهر ری با بیش از یک دهه تجربه در آموزش زبان های خارجه به سنین مختلف در منطقه جنوب تهران و شهر ری یکی از بهترین آموزشگاه های زبان محسوب می گردد. دوره های آموزش زبان انگلیسی موسسه پیام دیپلمات در سه رده سنی کودکان، نوجوانان، بزرگسالان بصورت کلاسهای حضوری و آنلاین برگزار می گردد.

این دوره ها با مجموعه کتابهای جدید براساس کتابهایی تالیفی دانشگاه آکسفورد  به نام کتاب های American Headway  (Third Edition) از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان بعنوان کتابهای اصلی وکتاب های کمک آموزشی (Supplementary) به عنوان کتابهای جانبی برگزار می گردد.
 
تمرکز اصلی این دوره در فراگیری قدرت صحبت کردن بالا برای داشتن مکالمه قوی با استفاده از عناصر مختلف آموزشی از سطح پایه تا پیشرفته می باشد. دانش آموزان ازهمان ترم های اولیه با مهارت Speaking آشنا می شوند به طوری که در پایان همان ترم اول می توانند به راحتی در سطح خود با استفاده از معلوماتی که بر اساس سیستم آموزشی تدوینی موسسه بدست آورده اند به راحتی مکالمه کنند. 
زبان آموزان با شرکت در آزمون تعیین سطح و مشخص شدن سطح زبانی خود می توانند در یکی از سطوح کتاب American Headway  (Third Edition) شرکت نمایند.
 
در این دوره زبان انگلیسی در کنار تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی شامل Reading، Writing، Listening، Speaking و زیر مهارت های Vocabulary،Grammar،Pronunciation تاکید بسیار ویژه ای بر ارتقا مهارت مکالمه وجود دارد به طوری که زبان آموزان بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و لغات نو آموخته خود در مکالمات روزمره استفاده نمایند.
به علاوه زیر مهارت های زبانی نیز از قبیل دستور (Grammar)، واژگان (Vocabulary)، تلفظ (pronunciation)، هم آیی (Collocation) و کار گفت ها (Speech acts) نیز در دوره مورد هدف قرار گرفته و تقویت می شوند.
از آنجا که تاکید موسسه در کنار ارتقاء کلیه مهارت های زبانی زبان آموزان بر پیشرفت مهارت گفتاری آن ها می باشد، تعداد نفرات کلاس 6 تا 8 نفره بسته شده که این تعداد نفرات محدود به استاد این اجازه را خواهد داد که زمان کافی را برای تک تک زبان آموزان صرف کند و به آنها نیز فرصت کافی برای مکالمات ارایه دهد.
زبان آموزان به راحتی می توانند به صورت گروهی یا دو نفره در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد.
نکته ای که موسسه زبان پیام دیپلمات را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط شغلی، شرایط زندگی و تحصیلی آنها و ارائه کلاسهای متنوع با روز و ساعت دلخواه آنها است.

 

 

 


آموزشگاه زبان پیام دیپلمات شهر ری بهترین آموزشگاه زبان در جنوب تهران به صورت حضوری و آنلاین کلاس ها و دوره های خود را با برترین اساتید آموزش زبان برگزار مینماید.
جهت مشاوره و یا ثبت نام در کلاس ها از لینک های زیر استفاده نمایید:

تماس سریع : 09395596146

  پیش ثبت نام   ارتباط با موسسه پیام دیپلمات