تاریخچه آموزشگاه پیام دیپلمات

تاریخچه فعالیت آموزشگاه زبان پیام دیپلمات

فعالیت گروه آموزشی ما از مهرماه سال 1385 آغاز گردیده است از همان ابتدا سعی ما بر این بوده که از منابع غنی آموزشی و به روز دنیا در موسسه استفاده نماییم. یکی از مهمترین اصول ما توجه به اصل مشتری مداری درفرآیند آموزش ویادگیری زبان وجلب اطمینان خاطر ورضایت زبان آموزان وخانواده های محترمشان می باشد. برد آموزشی مجموعه ازنیروهای متخصص وفعال چه درزمینه آموزش وچه درزمینه روابط اجتماعی تشکیل گردیده است. مسئولین آموزشی مادوره های تخصصی خود راهم به صورت آکادمیک در دانشگاه های معتبر و هم به صورت شرکت در کارگاههای آموزشی بین المللی گذرانده اند مجموعه ما در چهار حوزه مشغول به فعالیت است بخش مهد زبان انگلیسی، خردسالان، نوجوانان وبزرگسالان که برای نخستین بار درجنوب تهران فعالیت های نوینی  رادر بخش آموزش زبان چه درحوزه کودکان وچه درحوزه بزرگسالان توسط این مجموعه ارائه گردیده است.

تشکیل کلاسهای مهد زبان انگلیسی برای رده سنی 3 الی 6 سال توسط این مجموعه برای نخستین بار صورت گرفته است.. با ایجاد امکانات مناسب و ایجادمحیطی شاد و مفرح برای رده ی سنی مهد زبان در خدمت زبان آموزان گرامی و خانواده های محترمشان  اماده به خدمت گذاری هستیم.

برای نخستین بار کلاس های آموزش زبان فرانسه در شهرری توسط این مجموعه ارائه گردیده است.سیستم پویای ما توانایی تربیت دانش آموزانی را دارد که میتواند در آینده در مجموعه ما مشغول به تدریس شوند خروجی سیستم آموزشی ما منجر به پرورش زبان اموزانی گردیده است که هم اکنون از اساتید مستعد و خلاق مجموعه به شمار میروند. طبق رایزنی های صورت گرفته با نمایندگی دانشگاه کمبریج در ایران مجموعه ما توانست برای نخستین بار در محدوده جنوب تهران نظر مساعد انها را مبنی بر همکاری جهت برگزاری دوره های آمادگی و آزمون استاندارد کمبریج جلب نماید از این پس کلیه آزمون های Y.L.E که شامل STARTER,MOVERS&FLYERS  در بخش خردسالان KET,PET در بخش نوجوانان FCE,CAE,CPE در بخش بزرگسالان و آزمون TKT ویژه مدرسین زبان در مجموعه پیام ری برگزار میگردد.


آموزشگاه زبان پیام دیپلمات شهر ری بهترین آموزشگاه زبان در جنوب تهران به صورت حضوری و آنلاین کلاس ها و دوره های خود را با برترین اساتید آموزش زبان برگزار مینماید.
جهت مشاوره و یا ثبت نام در کلاس ها از لینک های زیر استفاده نمایید:

تماس سریع : 09395596146

  پیش ثبت نام   ارتباط با موسسه پیام دیپلمات