پرسش های متداول

چگونه ثبت نام کنم؟
پاسخ: برای ثبت نام شما نیاز دارید ابتدا سطح خود را مشخص کنید و در آزمون تعیین سطح شرکت نمایید پس از مشخص شدن سطح، شما می توانید از طریق سایت موسسه و یا از طریق ارسال پیام به شماره واتساپ موسسه و یا به صورت حضوری ثبت نام کنید.

چه مدارکی برای ثبت نام مورد نیاز است؟
پاسخ: مدارکی که برای ثبت نام به صورت حضوری نیاز می باشد به شرح زیر است:کپی شناسنامه، کپی کارت ملی و یک قطعه عکس به همراه شهریه.

من قبلا در آموزشگاه … تا مقطع میانی رو گذرانده ام آیا در صورت ارائه مدرک باز به تعیین سطح نیاز دارم؟
پاسخ: برای اینکه در موسسه ما بتوانید ثبت نام نمایید می بایست در آزمون تعیین سطح که توسط سوپروایزرهای موسسه به صورت شفاهی برگزار می شود شرکت نمایید برای این کار نام خود را به شماره واتساپ مجموعه ارسال نمایید.

اگر بخواهم از پایه شروع کنم آیا باید تعیین سطح شوم؟
پاسخ: بهتر است برای شروع در آزمون تعیین سطح شرکت نمایید چون ممکن است اطلاعات زبانی شما، کمک کند تا در مقطع بالاتری شروع به تحصیل نمایید ولی اگر مطمئن هستید که پیش زمینه زبانی ندارید نیاز به حضور در آزمون تعیین سطح ندارید.

آیا بعد از ثبت نام ساعت و روز کلاسم را می‌توانم تغییر دهم؟
پاسخ: اگر نیاز به تغییر ساعت کلاس خود داشته باشید، می‌توانید با کادر اداری ما ارتباط گرفته و در صورت داشتن لول یا سطح مورد نظر در ساعت های دیگر، جابجایی شما امکان‌پذیر خواهد بود.

ظرفیت کلاس ها چند نفر می باشد؟
پاسخ: ظرفیت کلاس های آنلاین ما 8 نفر می باشد ظرفیت کلاس های حضوری ما 12 الی 14 نفر می باشد.

تعداد غیبت های مجاز چند جلسه است؟
پاسخ: در یک ترم 16 جلسه ای دانش آموزان نهایتاً می‌توانند سه جلسه غیبت داشته باشند و در صورت اینکه تعداد جلسات بیش از چهار جلسه شود از امتحان پایان ترم حذف خواهند شد.

در صورتی که کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان را فشرده/ ترمیک ثبت نام کنم، تا اتمام آنها چقدر طول می‌کشد؟
پاسخ: با توجه به تعداد جلسات کلاس هایی که در یک هفته می گذرانید پایان دوره متغیر می‌باشد ولی به طور معمول اگر در رده سنی بزرگسال به صورت ترمیک دوره ها را بگذرانید حدود سه سال و نیم زمان می برد تا دوره عمومی انگلیسی خود را به پایان برسانید. در دوره های فشرده با توجه به تعداد جلسات این زمان می تواند تا حداقل شش ماه تقلیل پیدا کند یعنی شما پس از گذراندن شش ماه و ۶ جلسه در هفته می‌توانید دوره جنرال انگلیسی خود را به اتمام برسانید.

آیا در پایان دوره، مدرک یا گواهی خاصی به من داده می‌شود؟
پاسخ: عموماً در پایان هر ترم برای شما کارنامه صادر می گردد و در پایان هر کتاب شما می بایست در آزمون جامعه کتاب یا Big Test شرکت نمایید در هر مقطع شما می توانید با درخواست از موسسه مدرک خود را با توجه به سطح تحصیلی خود دریافت نمایید.

آزمون تعیین سطح به چه شکل است و هزینه آن چقدر است ؟
پاسخ: آزمون تعیین سطح به صورت شفاهی و بدون هزینه برگزار می گردد.

آیا برای تعیین سطح باید وقت قبلی بگیرم؟
پاسخ: برای دریافت وقت تعیین سطح می توانید از طریق سایت و یا ارسال پیام به شماره واتساپ موسسه به شماره 09395596146 وقت تعیین سطح رزرو نمایید.

آیا آموزشگاه کلاس های خصوصی هم دارد ؟
پاسخ: موسسه کلاس های مختلفی در سطوح و مقاطع مختلف برگزار می نماید چنانچه تمایل به گذراندن کلاس های خصوصی و یا فشرده هستید می‌توانید اقدام نمایید.

ساکن تهران نیستم , چگونه می توانم از دوره های شما کمک بگیرم و زبان بیاموزم ؟
پاسخ: با توجه به اینکه کلاس های موسسه به صورت آنلاین تشکیل می شود شما می توانید از سرتاسر کشور در این کلاس ها شرکت نمایید.

ساعت کاری و زمان تماس با موسسه به چه صورت است؟
پاسخ: کادر اداری موسسه همه روزه از ساعت هشت صبح الی ۱۸ بعد از ظهر در خدمت شما برای پاسخگویی می باشند.

چه کتاب هایی در موسسه تدریس می شود؟
پاسخ: با توجه به سطوح مختلفی که در موسسه تدریس می گردد کتابهای متفاوتی در موسسه تدریس می گردد: در سطوح کودکان کتاب های Happy kids که تعریف کادر آموزشی موسسه می باشند برای رده سنی 7 الی 10 سال تدریس می گردد. در رده سنی نوجوانان و جوانان یعنی از 11 سال الی 15 سال کتاب هایlet's go و Heads up تدریس می گردد. در رده سنی بزرگسالان کتاب های American Headway و در سطوح بالاتر کتابهای Objective و برای دوره های FCE &CAE کتاب Mindset و برای دوره‌های آیلتس و تافل کتابهای TOEFL IBT تدریس می گردد.

آیا در موسسه کلاس دیسکاشن برگزار می شود؟
پاسخ: کلاس های بحث آزاد و یا دیسکاشن در موسسه در هر ترم برگزار می گردد علاوه بر این کلاسها، کلاسهای اسپیکینگ، گرامر، فیلم دیسکاشن نیز در موسسه برگزار می گردد.

چه زبانهایی در موسسه تدریس می شود؟
پاسخ: زبان های انگلیسی، فرانسه، ترکی، استانبولی در موسسه تدریس می گردد.

دوره های آنلاین به چه شکل است و ظرفیت کلاس های چند نفر است؟
پاسخ: ترم های موسسه 16 جلسه ای می باشد در هر فصل دو ترم طبق برنامه سالیانه برگزار می گردد معمولاً در کلاسهای ترمیک دانش آموزان در هر هفته در سه جلسه 90 دقیقه ای مشغول به تحصیل می باشد.

چگونه بعنوان زبان آموز در پلتفرم Big Blue Button شرکت کنم؟
پاسخ: پس از مشخص شدن سطح شما و ثبت نام برای شما نام کاربری و رمز عبور اختصاص داده می شود برای شرکت در کلاس ها شما می بایست به سایت موسسه به آدرس www.payamdiplomat.ir مراجعه نمایید و در قسمت ورود کاربران در نام کاربری کد ملی و در قسمت رمز عبور شماره تماس خود را وارد نمایید تا بتوانید در کلاس ها شرکت کنید.

نحوه پرداخت هزینه کلاس به چه صورت است؟
پاسخ: شما می توانید داخل سایت موسسه به آدرسwww.payamdiplomat.ir در قسمت پرداخت آنلاین شهریه خود را پرداخت نمایید و یا از طریق ارتباط با کادر اداری ما از طریق کارت به کارت ثبت نام خود را تکمیل نمایید


آموزشگاه زبان پیام دیپلمات شهر ری بهترین آموزشگاه زبان در جنوب تهران به صورت حضوری و آنلاین کلاس ها و دوره های خود را با برترین اساتید آموزش زبان برگزار مینماید.
جهت مشاوره و یا ثبت نام در کلاس ها از لینک های زیر استفاده نمایید:

تماس سریع : 09395596146

  پیش ثبت نام   ارتباط با موسسه پیام دیپلمات