مهد زبان انگلیسی

مهد زبان

معمولا اولین محیط آموزشی که کودکان واردش می شوند مهد کودک است، مهد کودک دو زبانه پیام دیپلمات اولین و بهترین مهد کودک دو زبانه در جنوب تهران و شهر ری می باشد، امروزه یکی از دغدغه هایی که والدین در ایران دارند یادگیری زبان انگلیسی فرزندانشان است، به همین خاطر از همان دوران کودکی به فکر آموزش زبان انگلیسی کودکانشان هستند. آموزش زبان دوم مثل هر آموزش دیگری بهتر است از زمان کودکی آغاز گردد،  آموزش زبان انگلیسی به کودکان به عنوان زبان دوم ، به خودی خود موجب پرورش هوش و استعداد کودکان می گردد، امروزه مهد کودک های دو زبانه زیادی در شهرها وجود دارند و انتخاب بهترین مهد کودک دو زبانه برای کودکان خیلی مهم است. پیشنهاد ما این است مهد کودکی را انتخاب کنید که ضمن نگهداری از کودک به آموزش زبان انگلیسی هم بپردازد، در مهد کودک دو زبانه پیام دیپلمات شهر ری آموزش کودکان از سه سالگی آغاز می گردد، مزیتی که مهد کودک دو زبانه دارد این است که آموزش در این مراکز باعث تقویت حافظه کودکان و عملکرد های اجرایی آنها می شود. زمانی که کودکان در معرض زبان انگلیسی قرار می گیرند باید هدف از یادگیری و آموزش زبان دوم برای کودکان یک تجربه مثبت باشد در نتیجه هر چقدر که با روش های جذاب و آرامش بخش شرایط یادگیری زبان را برای  کودکان فراهم کنید نتیجه بهتری به همراه خواهد داشت.

آموزش زبان در مهد کودک دو زبانه به چه صورت است؟

تدریس در مهد کودک دو زبانه پیام دیپلمات به گونه ای است که کودکان همانند زبان مادری و به صورت غیر مستقیم آموزش می بینند ، این بدین معناست که آموزش در مهد دو زبانه پیام دیپلمات شهر ری همراه با فعالیت های روزانه، بازی، سرگرمی، ویدئو، کارتن، ... می باشد، مهد کودک دو زبانه پیام دیپلمات شهر ری مرکزی عالی با محیطی شاد برای آموزش کودکان شما می باشد. مهد کودک دو زبانه پیام دیپلمات شهر ری با استفاده از مدرن ترین شیوه های آموزشی زبان انگلیسی و کادری مجرب در تلاش است تا محیط آموزشی عالی را برای فرزندان شما به وجود بیاورد. مزیتی که مهد کودک دو زبانه پیام دیپلمات شهر ری نسبت به سایر مهد ها دارد این است که دیگر شما نگران پیش دبستانی فرزندانتان نخواهید بود و کودکانتان بعد از مهد وارد پیش دبستانی پیام دیپلمات می شوند، در مرکز تخصصی آموزش زبان های خارجی پیام دیپلمات شهر ری فرزندانتان می توانند ادامه تحصیلات زبان خود را داشته باشند و از همان دوران کودکی برای شرکت در آزمون های زبان انگلیسی نظیر آزمون تافل وآزمون آیلتس آمادگی لازم را کسب کنند. یکی از اهداف اصلی مهد کودک دو زبانه پیام دیپلمات شهر ری این است که به گونه ای به کودکان زبان انگلیسی را آموزش می دهد که آنها از یادگیری دلزده نشوند بلکه در آنها ایجاد علاقه و انگیزه می کنند، اینکه کودکان در سن پایین با زبان خارجی آشنا می شوند، اگر در آنها انگیزه و شوق یادگیری زبان وجود داشته باشد، ادامه و تکمیل  روند آموزش زبان انگلیسی در سن بالا برای آنها راحت تر خواهد بود و همواره حس خوبی نسبت به یادگیری زبان خواهند داشت. کودکان بدون کوچکترین استرسی می توانند با بازی و موسیقی و روش های مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳  تا  14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند آموزش ببینندو لهجه خود را تقویت کنند و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 در مهد کودک دو زبانه پیام دیپلمات شهر ری زبان آموزان کودک از پایه زبان را با فعالیت های ورزشی، بازی و سرگرمی فرا می گیرند و این بهترین شیوه برای آموزش به کودکان است، در مهد کودک دو زبانه پیام دیپلمات زبان آموزان کودک علاوه بر یادگیری زبان می توانند بهتر با محیط اطراف خود ارتباط برقرار کنند و اعتماد به نفس بالاتری را به دست بیاورند و احساسات خود را به شیوه صحیح بروز دهند و در کل مهارت های فردی و اجتماعی و فعالیت های گروهی آنها پرورش پیدا می کند. 

ما با توجه به حساسیت های زیادی که والدین عزیز در تربیت و آموزش فرزندانشان دارند و تاثیری که مربی خوب در جهت یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان دارد سعی کردیم که دقت زیادی در جهت جذب مربیان به خرج دهیم و مربیانی انتخاب کنیم که کودکان را مشتاق به یادگیری زبان کنند، مربیان مجرب موسسه زبان های خارجی پیام دیپلمات در کنار مهارت های کار با کودک کاملا به زبان انگلیسی مسلط هستند و به تمامی روش های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان تخصص دارند، همچنین به احساسات و عواطف کودکان بسیار توجه می کنند.

در مرکز تخصصی آموزش زبان کودکان پیام دیپلمات، زبان آموزان کودک به گونه ای آموزش می بینند که، زبان انگلیسی برای همیشه در ذهن آنها باقی می ماند، مرکز تخصصی آموزش زبان کودکان دارای پایه پیش دبستانی ویژه زبان آموزان مهد، مجهزترین خانه اسباب بازی، بهره گیری از سیستم کودک باهوش(Smart Kids Program) برای آموزش دقیق به کودکان و همچنین کارگاه های مشاوره ای برای والدین می باشد.

در مهد کودک دو زبانه پیام دیپلمات زبان آموزان کودک ازطریق بازی و سرگرمی آموزش می بینند و این روش بهترین راه برای تثبیت یاد گرفته ها در ذهن کودکان است، در مهد دوزبانه پیام دیپلمات با وجود کادر آموزشی مهربان و عالی محیطی دوستانه و صمیمی بین کادر آموزشگاه و کودکان بوجودمی آید تا کودکان در این محیط احساس راحتی داشته باشند.

در مرکز تخصصی آموزش زبان کودکان پیام دیپلمات شهر ری زبان آموزان کودک پس از آشنایی با کاربرد زبان انگلیسی در موقعیت های مختلف، مطالعه واژگان روزمره و کاربردی، دستور زبان روان و ساده در قالب متن های آسان و داستان‌های موجود در کتاب، مهارت های فکری و خلاقیت خود را تقویت کرده و در کنار این مطالب همچنین موضوعات درسی که در مدارس مطرح می شود را به زبان انگلیسی فرا می گیرند. و و این آموزش ها در نهایت منجر به تقویت مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی و به ویژه مکالمه زبان انگلیسی کودکان می گردد.

آموزش های تخصصی مهد کودک دو زبانه پیام دیپلمات شهرری به صورت مجازی و حضوری برگزار می گردد و نحوه آموزش از طریق سیلابس های آموزشی و تدوینی موسسه و با استفاده از ابزار کمک آموزشی از قبیل فلش کارت ها، پوسترها، شعر و موسیقی، بازی های آموزشی، ویدئو های آموزشی  و ... می باشد.

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه کلاس ها و ساعات و روزهای برگزاری با شماره های مرکز 55961466 – 55968737-021 و شماره همراه 09395596146 تماس بگیرید.

 


آموزشگاه زبان پیام دیپلمات شهر ری بهترین آموزشگاه زبان در جنوب تهران به صورت حضوری و آنلاین کلاس ها و دوره های خود را با برترین اساتید آموزش زبان برگزار مینماید.
جهت مشاوره و یا ثبت نام در کلاس ها از لینک های زیر استفاده نمایید:

تماس سریع : 09395596146

  پیش ثبت نام   ارتباط با موسسه پیام دیپلمات