آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه می تواند زندگی شما را در مسیری تازه قرار دهد، تعجب نکنید، فراگیری این زبان خارق العاده و خاص سبب می شود فرصت های بسیار در زمینه های مختلفی مانند کار، تحصیل و یا حتی مهاجرت بدست آورید. از جمله زبان هایی که یادگیری آن رواج پیدا کرده است  آموزش زبان فرانسه است. زبان فرانسوی، زبان رسمی ۲۹ کشور است، زبان فرانسوی بعد از انگلیسی دومین زبانی است که در ایران یادگیری آن بسیار مورد توجه زبان آموزان قرار گرفته  است.
یکی از دلایل یادگیری زبان فرانسه این است که شما به هر تعداد یا مقداری که زبان بلد باشید یعنی چشم انداز گسترده ای را برای درک و تعامل پیرامون خود در اختیار دارید.
برای آموختن زبان فرانسوی بهتر است روش مناسبی را انتخاب کنید. متاسفانه بسیاری از افراد که از سختی این راه می نالند، روش درستی را برای آموزش زبان فرانسه انتخاب نکرده اند. یادگیری  زبان فرانسوی  بسیار شگفت ‌انگیز است، و در هر مرحله از آن که پیش می روید ادامه مسیر برای شما لذت بخش تر می شود. شاید از سختی و پیچیدگی یادگیری این زبان بسیار شنیده باشید، اما شنیده ها برای تصمیم گیری مهم نیست! شما باید این موضوع را درک کنید که یادگیری زبان فرانسوی چه تاثیرات بر زندگی شخصی و کاری شما می گذارد. اگر پیش از شروع یادگیری زبان فرانسوی، زبان انگلیسی را آموختید و یا حتی به آن تسلط کافی دارید پس خیال تان راحت باشد، شما در یادگیری زبان فرانسه چندین قدم  از سایرین جلوتر هستید. زیرا این دو زبان نکات مشترک بسیاری با یکدیگر دارند.
اگر واقعا به زبان فرانسه علاقه دارید اما هنوز مطمئن نیستید که وقت و پول خود را در راه آموختن آن خرج کنید، به شما پیشنهاد می کنیم  جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. 
 
یکی از نکات مهم و نقاط قوت دوره آموزشی زبان فرانسه در موسسه زبان پیام دیپلمات شهر ری‌، این است که  از مدرسین بسیار باتجربه برای آموزش استفاده می‌شود، و برای حداکثر یادگیریِ دانش‌آموزان، نفرات در این کلاس‌ها بسیار محدود است و برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند فرانسه را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرند مانند کسانی که قصد مهاجرت دارند دوره فشرده زبان فرانسه برگزار می‌شود. از مزیت‌های دیگر یادگیری زبان فرانسه در آموزشگاه پیام دیپلمات شهر ری برگزاری دوره آموزش زبان فرانسه به صورت آنلاین است. این روش، یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین روش‌های آموزش زبان فرانسه است. آموزش در این روش همانند آموزش حضوری است؛ تنها شکل مجازی دارد. اساتید همان اساتید کلاس‌های حضوری هستند. تخته‌ی مجازی وجود دارد و دانش آموز ‌می‌تواند سوالات خود را از طریق استفاده از آیکون دست مجازی بپرسند. کلاس ها در سامانه آموزش مجازی  موسسه و از طریق برنامه  بیگ بلو باتن برگزار می شود.
 
کلاسهای ترمیک فرانسه ویژه کودکان
مدت زمان هر ترم: ۱۲ جلسه
رده سنی: ۵ - ۱۰ سال
درباره دوره: هر ترم ۲ موضوع به همراه فیلمهای آموزشی، کاربرگها، شعر و کارتونهای مربوطه آموزش داده میشه.
 
نکات قابل توجه دوره ها:
 - آموزش به همراه بازی صورت می گیرد که محیط آموزشی شادی برای کودکان فراهم می کند.
- موضوعات آموزشی کاربردی باعث انگیزش کودکان می گردد.
- شعرهای زبان فرانسه با موسیقی های شاد و جذاب باعث اشتیاق کودکان به زبان فرانسه می گردد.
- کودکان با تماشای کارتونهای زبان فرانسه بیشتر با فرهنگ و زبان فرانسه و اصطلاحات آنان آشنا می شوند و باعث افزایش مهارت شنیداری و گفتاریشان می گردد.
-انجام فعالیت دیگر در کلاسها از جمله کاربرگها نیز باعث افزایش مهارت نوشتاری کودکان شود.
 

  


آموزشگاه زبان پیام دیپلمات شهر ری بهترین آموزشگاه زبان در جنوب تهران به صورت حضوری و آنلاین کلاس ها و دوره های خود را با برترین اساتید آموزش زبان برگزار مینماید.
جهت مشاوره و یا ثبت نام در کلاس ها از لینک های زیر استفاده نمایید:

تماس سریع : 09395596146

  پیش ثبت نام   ارتباط با موسسه پیام دیپلمات