آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی

 شاخه های مختلفی از زبان ترکی استانبولی وجود دارند چه در ایران و چه در خارج از کشور. اما عمده زبان آموزان بدنبال یادگیری و آموزش زبان ترکی استانبولی هستند. علت این امر آن است که ترکی استانبولی(به ترکی استانبولی: Türkçe و یا Türkiye (Türkçesi یکی از زبان‌های شاخه جنوب غربی یا گروه اوغوز، زبان‌های ترکی است که ۸۳٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر در سراسر جهان به عنوان زبان نخست یا دوم با آن سخن می‌گویند. جغرافیای آن شامل ترکیه و قبرس شمالی و قسمت‌های کوچکی در عراق، یونان، بلغارستان، جمهوری مقدونیه، کوزوو، آلبانی و دیگر قسمت‌های شرقی اروپا را شامل می‌شود. سالانه جمعیت بسیاری نیز از ترکیه به غرب اروپا و بویژه آلمان مهاجرت می‌کنند که موجب تکلم ترکی در آن مناطق می‌گردد.

یکی از موفق‌ترین و امن‌ترین کشورهای هم‌مرز با ایران، کشور ترکیه است که به عنوان دروازه ورود به اروپا نیز شناخته شده است. از آنجایی که مردمان ترک‌تبار مسلمان هستند و فرهنگ‌شان هم بسیار شبیه به ایرانیان است، همیشه مقصد ایده‌آلی برای مهاجرت برای ما ایرانیان تلقی می‌شده است. اما زبان آنها به رغم داشتن شباهت‌هایی با زبان آذری‌های ایران، ساختاری به مراتب متفاوت دارد و یادگیری آن فنون خاص خود را می‌طلبد

شرکت در دوره آموزش زبان ترکی استانبولی نه تنها برای مهاجرت بلکه برای سفرهای تفریحی به این شهر و شهرهای دیگر کشور ترکیه یادگیری ترکی استانبولی در کوتاه‌ترین زمان در یکی از بهترین آموزشگاه‌های ایران یعنی آموزشگاه زبان پیام دیپلمات میسر شده است تا سفری به یادماندنی را برای شما رقم بزنند.

برای درک بهتر یک زبان و یادگیری هرچه بهتر آن در درجه اول باید ریشه آن زبان را بشناسیم. زبان ترکی استانبولی مانند زبان‌های فنلاندی، مجارستانی مربوط به شاخه زبان‌های آلتایی است. به این زبان‌ها زبان اغوز نیز گفته می‌شود که به علاوه ترکی استانبولی زبان‌های آذری، قرقیزی، قزاق، تاتار، ترکمنی و ازبکی را هم در بر می‌گیرد.

از دیرباز کشور دوست و همسایه ترکیه سرزمینی امن و مورد پسند برای ایرانیان محسوب می‌شده است که با توجه به افزایش قدرت اقتصادی این کشور، فرصت‌های شغلی فراوانی در بخش‌های گوناگون از جمله فناوری اطلاعات، امنیت شبکه، انرژی‌های مدرن، توریسم و گردشگری، تجارت و غیره ایجاد شده‌اند. دولت ترکیه شرط اصلی ورود و استفاده از فرصت‌های شغلی این کشور را تسلط کامل به زبان ترکی استانبولی تعیین کرده است.
شما می‌توانید در دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی برای یادگیری سریع ترکی استانبولی اقدام کنید و هرچه سریع‌تر جذب بازار بسیار متنوع این کشور شوید. همچنین اگر از ترکیه به عنوان دروازه ورود به اروپا استفاده می‌کنید و قصد اقامت چندین ماهه در این کشور را دارید باید بدانید که کارفرمایان ترکی بسیار زیاد به صحبت کردن شما به زبان ترکی اهمیت فراوانی می‌دهند


آموزشگاه زبان پیام دیپلمات شهر ری بهترین آموزشگاه زبان در جنوب تهران به صورت حضوری و آنلاین کلاس ها و دوره های خود را با برترین اساتید آموزش زبان برگزار مینماید.
جهت مشاوره و یا ثبت نام در کلاس ها از لینک های زیر استفاده نمایید:

تماس سریع : 09395596146

  پیش ثبت نام   ارتباط با موسسه پیام دیپلمات