قوانین آموزشگاه

تخفیف ها - 1398/10/10

مواردی که شامل تخفیف شهریه ثبت نام در شعب موسسه زبان پیام دیپلمات می شوند به شرح ذیل می باشد:

افرادی که از طریق وبسایت موسسه زبان پیام دیپلمات اقدام به رزرو مشاوره نمایند، از تخفیف شهریه هنگام ثبت نام برخوردار می شوند.

پرسنل و اساتید موسسه زبان پیام دیپلمات، در صورت تمایل به شرکت در دوره های آموزشی می توانند از تخفیف ویژه ثبت نام برخودار شوند.

افرادی که همزمان با ثبت نام دوره ای، در دوره ی بحث آزاد هم ثبت نام می نمایند، می توانند از 50 درصد تخفیف دوره بحث آزاد بهره مند شوند.

افرادی که همزمان در دوره های دو زبان به صورت ترمیک ثبت نام می نمایند، می توانند از 10% تخفیف بیشتر روی هر دوره بهره مند شوند.

افرادی که از یک خانواده ثبت نام می کنند، در صورت ثبت نام و پرداخت نقدی کامل، می توانند از 10% تخفیف بیشتر از تخفیفات و مبالغ موجود برای کلاس های غیر خصوصی، و 5% تخفیف برای کلاس های خصوصی استفاده کنند. لازم به ذکر است که تخفیف های فوق با تخفیف های مناسبتی جمع نمی شود.

میزان تخفیف برای گروه های خاص، در صورت ثبت نام و پرداخت نقدی کامل تنها در تاریخ های اعلام شده، به شرح زیر خواهد بود:

- آموزش و پرورش: 10% تخفیف برای دوره های ترمیک

- جانبازان، خانواده شهدا، و ایثارگران: 10% تخفیف برای دوره های ترمیک

- کلیه مراکز و نهادهای حمایتی (کمیته امداد، بهزیستی، محک، بنیاد کودکان، و ...): 50% تخفیف برای دوره های ترمیک

استرداد شهریه - 1398/10/10

چنانچه زبان آموز پس از ثبت نام قطعی و یک هفته قبل از شروع ترم یا دوره از شرکت در کلاس های آموزشگاه کتباً انصراف دهد، آموزشگاه پس از کسر 20% از کل شهریه دوره مابقی آنرا مسترد می نماید. در غیر اینصورت آموزشگاه زبان پیام دیپلمات هیچ گونه تعهدی نسبت به مسترد نمودن شهریه پرداختی زبان آموز ندارد.
تبصره 1: درخواست استرداد شهریه پس از شروع کلاس به هیچ عنوان بررسی و اقدام نخواهد شد.
تبصره 2: لازم به ذکر است  آموزشگاه زبان پیام دیپلمات تنها در قبال رسیدهای ممهور مسئول است، پرداخت هر گونه وجهی بدون دریافت رسید ممهور آموزشگاه از درجه اعتبار ساقط است.
در صورت برگزاری کلاس به صورت خصوصی، شرایط استرداد شهریه کتباً به زبان آموزان اعلام خواهد شد.


آموزشگاه زبان پیام دیپلمات شهر ری بهترین آموزشگاه زبان در جنوب تهران به صورت حضوری و آنلاین کلاس ها و دوره های خود را با برترین اساتید آموزش زبان برگزار مینماید.
جهت مشاوره و یا ثبت نام در کلاس ها از لینک های زیر استفاده نمایید:

تماس سریع : 09395596146

  پیش ثبت نام   ارتباط با موسسه پیام دیپلمات