پنجشنبه 1 مهر 1400 .::. 9/23/2021

55961466 - 55968737 تلفن آموزشگاه پیام دیپلمات    

کتابخانه پیام دیپلمات

نام‌کتاب : جزیره مردان مرده

نویسنده :جان اسکات

انتشارات: Oxford Bookworms

تعداد صفحات : ۵۶

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟: نوجوانان و بزرگسالان

موضوع: جزیره مردان مرده آقای راس در جزیره ای زندگی می کند که هیچ بازدید کننده ای در آنجا نمی آید. او جوان و ثروتمند است ، اما غمگین به نظر می رسد. در خانه او یک اتاق وجود دارد که همیشه قفل است. کارول سندرز و مادرش برای کار با آقای راس به جزیره می آیند. کارول به زودی تصمیم می گیرد که چیزی بسیار عجیب در مورد آقای راس وجود دارد. او پول خود را از کجا آورده است؟ چگونه یک مرد جوان می تواند یک جزیره بخرد؟ بنابراین تمام حواس خود را جمع میکند - و یک شب او می فهمد چه چیزی در پشت در قفل شده است

جزیره مردان مرده

نام کتاب :رابینسون کوروزو

نویسنده : دنیل دفو

انتشارات : Oxford Bookworms

تعداد صفحات : ۵۶ این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟: نوجوانان و بزرگسالان

موضوع: رابینسون کروزو من اغلب در امتداد ساحل قدم می زدم ، و یک روز چیزی را بر روی شن مشاهده کردم. رفتم تا با دقت بیشتری به آن نگاه کنم ... یک رد پا بود - رد پای یک مرد! " در سال 1659 رابینسون کروزو در نزدیکی جزیره ای کوچک غرق شد. پس از پانزده سال تنهایی ، ناگهان می فهمد که شخص دیگری در جزیره وجود دارد. اما آیا این مرد دوست خواهد بود یا دشمن؟

رابینسون کوروزو

نام کتاب : آخرین عضو هیئت داوران

نویسنده : جان گریشام سال انتشار :۲۰۱۴ میلادی

انتشارات :Penguin active reading

تعداد صفحات : ۵۹ این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟: نوجوانان

موضوع: آخرین عضو هیئت داوران در شهر کوچک کلاتون ، می سی سی پی ، اتفاق زیادی نمی افتد و داستانهای جالبی برای روزنامه ویلی تراینور وجود ندارد. اما پس از یک مدت یک قتلی اتفاق می افتد و وقتی قاتل به زندان می رود ، ماجرا به پایان نمیرسد. اکنون همه از این مرد و خانواده اش می ترسند. آیا قتل های بیشتری رخ خواهد داد؟ نفر بعدی کیست؟

آخرین عضو هیئت داوران

یادگیری انگلیسی با تصویر

یادگیری انگلیسی با تصویر

یادگیری انگلیسی با تصویر 1

یادگیری انگلیسی با تصویر

داستان های گلچین شده انگلیسی

داستان های گلچین شده انگلیسی

 نام‌کتاب : باد در درختان بید (The Wind in the Willows)  

نویسنده : کنت گراهام ( Kenneth Grahame)

تعداد صفحات : 237

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟: نوجوانان و بزرگسالان

موضوع: موش آبی و موش کور، جانورانی مودب، متواضع و مهربان هستند اما وزغ جانوری ماجراجو و پر شور است. وزغ همیشه در حال ماجراجویی و خرابکاری‌ست اما رانندگی و تصادفات او دیگر همه حیوانات جنگل را عصبانی و ناراحت کرده است. گورکن پیر، شریف، سختگیر و با عدالت با کمک موش آبی و موش کور هر کاری می‌کنند تا وزغ به سر عقل بیاید و از بازی‌های احمقانه‌اش دست بردارد؛ ولی موفق نمی‌شوند. عاقبت تصمیم می‌گیرند وزغ ماجراجو را زندانی کنند. اما این پایان ماجرا نخواهد بود و آنان باید تا سر عقل آمدن این وزغ راه زیادی را طی نمایند

 

 

باد در درختان بید

آموزشگاه زبان پیام دیپلمات شهر ری بهترین آموزشگاه زبان در جنوب تهران به صورت حضوری و آنلاین کلاس ها و دوره های خود را با برترین اساتید آموزش زبان برگزار مینماید.
جهت مشاوره و یا ثبت نام در کلاس ها از لینک های زیر استفاده نمایید:

تماس سریع : 09395596146

  پیش ثبت نام   ارتباط با موسسه پیام دیپلمات